ДОГОВІР ПУБЛІЧНОЇ ОФЕРТИ

про надання інформаційно-консультаційних послуг1.ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ
1.1. Даний договір відповідно до Цивільного Кодексу України є офіційною пропозицією (публічною офертою) ФОП Збишко Ганна Ярославівна (р/р UA 233220010000026005340062593, БАНК: АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УНІВЕРСАЛ БАНК", МФО 322001, код одержувача: 21133352 , є платником ПДВ, 2-я група) - надалі “Виконавець”, і містить всі істотні умови, необхідні для надання необмеженому колу фізичних осіб - надалі “Замовник”, інформаційно-консультаційних послуг у виді онлайн навчання за програмою одного з наступних навчальних продуктів: марафону “Сучасна торгова система 999” та міні відеокурсу “Фінансовий ринок у кишені” - надалі “Послуги”.
1.2. Оферта є публічною і її умови однакові для всіх Замовників. Стосунки сторін регулюються даним договором та законодавством України.
1.3. Відповідно до статей 641, 642 Цивільного Кодексу України (ЦК України) в разі прийняття викладених нижче умов і оплати Послуг фізична особа, яка провадить акцепт (прийняття) цієї оферти, стає «Замовником» (акцепт оферти рівнозначний укладенню договору на умовах, викладених в Оферті).
1.4. Акцептом оферти є реєстрація Замовника на сайті ladies-investclub.com на запропоноване онлайн навчання за програмою одного з наступних навчальних продуктів: марафону “Сучасна торгова система 999” та міні відеокурсу “Фінансовий ринок у кишені” і подальша оплата послуг Виконавця.
1.5. Беручи до уваги, що Виконавець відповідно до статті 633 ЦК України надає Послуги будь-якій фізичній або юридичній особі, а Замовник після акцепту оферти стає користувачем послуг Виконавця, Сторони погодилися з безумовним і беззастережним прийняттям умов цієї Оферти і зобов’язуються неухильно їх дотримуватися.

2. ПРЕДМЕТ ДОГОВОРУ
2.1. Предметом цієї оферти є оплатне надання Виконавцем Замовнику інформаційно-консультаційних послуг у вигляді онлайн навчань за програмою одного з наступних навчальних продуктів: марафону “Сучасна торгова система 999” або міні відеокурсу “Фінансовий ринок у кишені”.
Онлайн навчання можуть проводитись у виді онлайн уроків, онлайн обговорень, онлайн зустрічей або онлайн практик за затвердженою програмою, а також шляхом надання тимчасового доступу до відеоматеріалів навчальних продуктів.
2.1.1. Марафон “Сучасна торгова Стратегія 999” проводиться за наступною програмою:
1 ТИЖДЕНЬ
Урок 1. Організація марафону
Урок 2. Знайомство з торговим терміналом
Урок 3. Постановка цілі для трейдера
Урок 4. Торгова стратегія 999
Урок 5. Правила відкриття угоди за стратегією 999

2 ОНЛАЙН ЗУСТРІЧІ з розборами та відповідями на питання
РЕЗУЛЬТАТ: Навчитеся працювати з торговою платформою Libertex, поставите ціль та зрозумієте для чого вам трейдинг, отримаєте покроковий план та зробите свої перші угоди на демо рахунку за стратегією 999.

2 ТИЖДЕНЬ
Урок 1. Технічний аналіз для пошуку точок входу в угоди
Урок 2. Ризик менеджмент
Урок 3. Правила виходу з просадок за стратегією 999
Урок 4. Плагін автоматизованої торгівлі за стратегією
Урок 5. Психологія трейдингу
1 ОНЛАЙН ЗУСТРІЧ з розборами та відповідями на питання

РЕЗУЛЬТАТ: Навчитеся контролювати ризики та закривати в + угоди після просадки. Навчитеся шукати точки входу в угоди завдяки технічному аналізу щоб мінімізувати угоди з просадками. Отримаєте плагін для автоматизації вашої торгівлі за стратегією 999.

3 ТИЖДЕНЬ
Урок 1. Перехід до торгівлі на реальному рахунку
Доступ до закритого чату, де надається щоденна аналітика по ринку
1 ОНЛАЙН ЗУСТРІЧ «Психологія трейдера»
1 ОНЛАЙН ЗУСТРІЧ «Розбір ринку, відкриття угод»

РЕЗУЛЬТАТ: Почнете торгівлю на реальному рахунку і закриєте перший профіт. Продовжите торгівлю по стратегії 999 і рух до своїх фінансових цілей з підтримкою від наставнику марафону. Отримаєте зворотній звʼязок по своїм угодам та можете покращити свій результат.

4 ТИЖДЕНЬ
1. Онлайн зустріч «Робота з ордером Stop Loss»
2. Онлайн зустріч «Готові торгові рішення»
3. Онлайн зустріч «Випускний»

2.1.2 Міні відеокурс “Фінансовий ринок у кишені” складається з декількох окремих уроків та проводиться за наступною програмою:
Урок 1. Встановлення додатку та реєстрація. Рахунки в Libertex
РЕЗУЛЬТАТ: Отримаєте доступ до фінансових ринків через перевіреного надійного брокера
Урок 2. Розділ “Ринки”. Інструменти для торгівлі
РЕЗУЛЬТАТ: Зрозумієте, якими активами ви можете торгувати, аби отримувати фінансовий результат
Урок 3. Способи побудови графіків
РЕЗУЛЬТАТ: Зрозумієте, як на платформі відображається зміна цін активів і який спосіб відображення цін обрати для аналізу й вибору моменту входу в угоду
ДОДАТКОВИЙ МАТЕРІАЛ: КОНСПЕКТ ПО ГРАФІКАХ
Урок 4. Параметри відкриття угоди
РЕЗУЛЬТАТ: Дізнаєтеся, які параметри треба налаштувати, аби відкривати угоду, та отримаєте базові правила їх налаштування
ДОДАТКОВИЙ МАТЕРІАЛ: КОНСПЕКТ ПО ПАРАМЕТРАХ
Урок 5. Відкриваємо угоду
РЕЗУЛЬТАТ: Навчитеся відкривати угоди за першою торговою стратегією
Урок 6. Розділ “Угоди”. Як відслідковувати відкриті та відкладені угоди та знайти історію закритих угод
РЕЗУЛЬТАТ: Зрозумієте, як відслідковувати, редагувати та управляти відкритими угодами та де шукати інформацію по закритих угодах для аналізу і покращення результатів вашої торгівлі
Урок 7. Розділ “Гаманець”. Як здійснити поповнення та вивід коштів
РЕЗУЛЬТАТ: Отримаєте покрокову інструкцію з методів поповнення рахунку і виводу коштів
ДОДАТКОВИЙ МАТЕРІАЛ: ПОПОВНЕННЯ І ВИВІД КОШТІВ
Урок 8. Розділ “Новини” і “Лабораторія”
РЕЗУЛЬТАТ: Освоїте додаткові розділи платформи, які використовують трейдери й інвестори для аналізу ринку і вибору підходів у торгівлі
Урок 9. Вебверсія терміналу Libertex. Приховані можливості
РЕЗУЛЬТАТ: Зрозумієте, для чого існує вебверсія торгової платформи та які додаткові можливості в ній приховані
БОНУСНИЙ УРОК: Перевірені торгові стратегії для вашої торгівлі:
“Сучасна торгова стратегія 999”
Стратегія “Новини”
Копітрейдинг
РЕЗУЛЬТАТ: Отримаєте готові рішення для того, щоб почати отримувати дохід із фінансових ринків
Програми онлайн навчання за програмами усіх зазначених навчальних продуктів з детальним описом уроків розміщені на сайті ladies-investclub.com.

2.2. Онлайн навчання за програмами усіх зазначених навчальних продуктів проходить в режимі реального часу. При цьому, Виконавець надає Замовнику записи всіх уроків обраного Замовником навчального продукту.
2.2.1. Календар уроків онлайн навчання за програмою обраного Замовником навчального продукту розміщений на сайті ladies-investclub.com та додатково надсилається Замовнику на адресу електронної пошти, вказану ним при реєстрації.
Виконавець має право змінювати календар уроків з обов'язковим попередженням Замовника в емейл-повідомленні не пізніше як за 2 доби до зміненої дати.
2.3. Доступ до онлайн-платформи з уроками за програмою обраного Замовником навчального продукту надається Замовнику на термін 3 місяці.

3. УМОВИ НАДАННЯ ПОСЛУГ
3.1. Замовник після реєстрації на послугу на сайті ladies-investclub.com переходить на сторінку з оплатою послуг.
3.2. Після акцептування Замовником цього Договору та 100-відсоткової або часткової (50%/50%) оплати послуги Виконавець надає йому доступ до онлайн-платформи, на якій розміщені уроки обраного Замовником навчального продукту.
3.3. Факт оплати Замовником інформаційно-консультаційних послуг Виконавця у вигляді онлайн навчання за програмою одного з наступних навчальних продуктів:
марафону “Сучасна торгова система 999” або міні відеокурсу “Фінансовий ринок у кишені є беззаперечним прийняттям Замовником умов даного Договору публічної оферти.
Замовник, який скористався послугами Виконавця, розглядається як особа, яка вступила з Виконавцем в договірні відносини.
3.4. Факт надання послуг за цим договором публічної оферти підтверджується наданням Виконавцем Замовнику доступу до онлайн-платформи, де розміщені уроки обраного Замовником навчального продукту. Доступ надається відповідним листом на електронну адресу Замовника, яку він вказав при реєстрації на отримання послуги на сайті ladies-investclub.com.
3.5. Замовник має можливість проходити уроки за програмою обраного ним навчального продукту в режимі реального часу згідно з графіком проведення уроків, визначеного в календарі, з отриманням зворотного зв'язку від лектора під час уроку.
Також Замовник має можливість проходити уроки відео-курсу самостійно у вільний час по наданим Виконавцем записам уроків.
3.5.1. Якщо Замовник вибрав для себе варіант самостійного проходження уроків обраного ним навчального продукту, то він бере на себе відповідальність за правильне розуміння термінів та змісту уроків.
3.5.2. Виконавець не несе відповідальність, якщо Замовник пропустив уроки, розраховані на їх сприйняття Замовником шляхом його участі в режимі реального часу.
3.6. Сторони мають право використовувати при здійсненні своєї діяльності електронні документи та електронний підпис (далі - ЕП). Будь-які документи, складені та надані будь-якою Стороною іншій в електронному вигляді із застосуванням ЕП засобів телекомунікаційного зв'язку або на електронних носіях, мають юридичну силу.
3.7. Замовник приймає виконані роботи Виконавця у вигляді доступу до уроків за програмою одного з наступних навчальних продуктів: марафону “Сучасна торгова система 999” або міні відеокурсу “Фінансовий ринок у кишені” шляхом підписання Акту надання послуг, який надсилається Виконавцем Замовнику на його електронну адресу.


4. ОПЛАТА ПОСЛУГ. ПОРЯДОК ПРОВЕДЕННЯ РОЗРАХУНКІВ. ПОРЯДОК ПОВЕРНЕННЯ КОШТІВ
4.1. Вартість послуги залежить від обраного Замовником навчального продукту і обраного ним тарифу.
4.1.1. Навчальний продукт Марафон “Сучасна торгова Стратегія 999”:
Тариф БАЗОВИЙ включає:
Доступ до усіх уроків і додаткових матеріалів марафону
Доступ до усіх прямих ефірів і онлайн уроків з наставником
Плагін по автоматизації торгівлі за стратегією
Перевірку завдань куратором
Вартість послуги: 8 436,00 грн. у т.ч. ПДВ (вісім тисяч чотириста тридцать шість гривень 00 копійок).
Тариф ОПТИМАЛЬНИЙ включає:
3 тижні в крутому оточенні трейдерів і наставника
Доступ до загального чату з іншими учасниками і куратором
Доступ до усіх уроків і додаткових матеріалів марафону
Доступ до усіх прямих ефірів і онлайн уроків з наставником
Плагін по автоматизації торгівлі за стратегією
Перевірку завдань і розбір угод куратором
Участь в розіграші призів
Вартість послуги: 16 872,00 грн. у т.ч. ПДВ (шістнадцять тисяч вісімсот сімдесят дві гривні 00 копійок).

Тариф VIP включає:
3 тижні в крутому оточенні трейдерів і наставника
Доступ до загального чату з іншими учасниками і куратором
Доступ до усіх уроків і додаткових матеріалів марафону
Доступ до усіх прямих ефірів і онлайн уроків з наставником
Плагін по автоматизації торгівлі за стратегією
Перевірку завдань і розбір угод куратором
Участь в розіграші призів
Персональний VIP чат з наставником марафону
Персональні онлайн зустрічі з наставником з відповідями на питання і розборами ваших угод 1 раз на тиждень
2 онлайн сесії відкриття угод онлайн під керівництвом наставника
Вартість послуги: 29 526,00 грн.у т.ч. ПДВ (двадцять дев’ять тисяч пятсот двадцать шість гривень 00 копійок).
4.1.2. Навчальний продукт Міні відеокурс “Фінансовий ринок у кишені”:
Тариф ОСНОВНИЙ включає:
Доступ до всіх уроків курсу
Доступ до всіх конспектів і додаткових матеріалів
Бонус: 3 перевірені торгові стратегії для вашої торгівлі
Вартість послуги: 2 266,00 грн. у т.ч. ПДВ (дві тисячі двісті шістдесят шість гривень 00 копійок).
Тариф VIP включає:
Доступ до всіх уроків курсу
Доступ до всіх конспектів і додаткових матеріалів
Персональну стратегічну сесію з Оленою Стаховою (з відповідями на ваші запитання та планом вашого розвитку)
Бонус: 3 перевірені торгові стратегії для вашої торгівлі
Вартість послуги: 5 140,00 грн.у т.ч. ПДВ (п'ять тисяч сто сорок гривень 00 копійок).

4.2. Виконавець може оголошувати проведення акцій і в період дії акційних пропозицій надавати послуги, що є предметом цього договору, за спеціальними зниженими акційними тарифами. Вартість послуг за спеціальними зниженими акційними тарифами зазначається Виконавцем на сайті ladies-investclub.com. У такому випадку Замовник оплачує послуги за спеціальними акційними тарифами, зазначеними на сайті ladies-investclub.com.
4.3 Розрахунки за послуги здійснюються шляхом перерахування Замовником грошових коштів на рахунок Виконавця. Послуги вважаються сплаченими в момент надходження грошових коштів на розрахунковий рахунок Виконавця.
4.4. Оплата послуг здійснюється у гривневому еквіваленті згідно встановленого Національним банком України курсу валют станом на день оплати.
4.5. Після повної або часткової оплати кошти Замовнику не повертаються при умові своєчасного надання Виконавцем доступу до онлайн-платформи з розміщеними там уроками обраного Замовником навчального продукту.
4.6. Замовник не має права вимагати зниження вартості послуг чи повернення коштів у випадку, якщо він не скористався сплаченими послугами.
4.7. Моментом виконання надання послуг вважається момент передачі Виконавцем Замовнику доступу до онлайн-платформи, де розміщені уроки обраного Замовником навчального продукту.
4.8. У випадку помилкового перерахування коштів на рахунок Виконавця з вини Замовника, за умови, що Замовник не вчинив жодних дій, спрямованих на отримання доступу до онлайн-платформи з уроками обраного ним навчального продукту, повернення помилково сплачених коштів здійснюється в порядку, визначеному Законом України «Про платіжні послуги».

5. ПРАВА ТА ОБОВ'ЯЗКИ СТОРІН
5.1. Виконавець самостійно визначає програму онлайн навчання, зміст уроків та календар їх проведення, і публікує інформацію на сайті ladies-investclub.com.
Виконавець залишає за собою право у будь-який момент доповнювати, змінювати та видаляти інформаційні матеріали, розміщені на сайті ladies-investclub.com.
5.2. Виконавець зобов'язаний:
5.2.1. Своєчасно та якісно надати Послугу Замовнику з дотриманням умов цього договору публічної оферти;
5.2.2. Негайно інформувати Замовника про невідповідність наданих Замовником даних вимогам Виконавця або чинного законодавства України. При цьому термін виконання Послуг може переноситися на відповідний термін, протягом якого Виконавець надавав відповідні рекомендації для виправлення недостовірних даних Замовнику;
5.2.3. В ході реалізації своїх зобов'язань за цим договором не поширювати отриману від Замовника інформацію.
5.2.4. Після виконання послуг, за запитом Замовника, протягом 5 (п’яти) робочих днів, надати Замовнику Акт наданих послуг.
5.3. Замовник має право без обмежень користуватися отриманими матеріалами навчального продукту протягом всього часу доступу до онлайн платформи.
5.4. Замовник зобов'язаний:
5.4.1. Своєчасно, достовірно і в повному обсязі надавати Виконавцю всю необхідну інформацію, пов’язану з наданням Послуг. При цьому, Замовник при реєстрації на онлайн навчання вказує свої дійсні дані - прізвище та ім'я.
5.4.2. Своєчасно та в повному обсязі сплатити послуги Виконавця.
5.4.3. Прийняти умови проходження онлайн навчання, які зазначені в даному договорі публічної оферти, та дотримуватися програми обраного навчального продукту.
Пам'ятати, що невиконання Замовником завдань і рекомендацій, отриманих під час проходження онлайн навчання, може негативно вплинути на його особистий результат.
5.4.4. Використовувати отриманий доступ до онлайн-платформи з уроками обраного ним навчального продукту тільки для власних потреб, та не передавати облікові дані вказаного доступу третім особам.
5.5. Укладанням даного Договору публічної оферти Замовник надає Виконавцеві право: а) збирати, зберігати і обробляти, та знищувати персональні дані Замовника;
б) відправляти Замовникові повідомлення, відправляти email та SMS;
в) інформувати Замовника про нові продукти, послуги і сервіси, що надаються Виконавцем;
г) відправляти повідомлення рекламного і інформаційного характеру, у тому числі про товари і послуги, що надаються партнерами (з можливістю відмовитися від отримання таких повідомлень).

6. ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ СТОРІН
6.1. У випадку порушення зобов'язань, надання недостовірної інформації при укладанні або в процесі виконання даного договору сторони несуть відповідальність, встановлену чинним законодавством України.
6.2. Виконавець не несе відповідальність за:
- неможливість надання послуги з незалежних від нього причин, включаючи форс-мажорні обставини згідно діючого законодавства, порушення роботи ліній зв'язку, несправність устаткування і програмного забезпечення, що не належить Виконавцеві;
- порушення безпеки устаткування і програмного забезпечення, які використовує Замовник для отримання послуг;
- несприйняття Замовником наданої в ході онлайн навчання інформації в силу особистих якостей Замовника, включаючи нерозуміння тематики, непідготовленість до сприйняття інформації або небажання ним отримувати дану інформацію з різних причин
- будь-які дії Замовника з власними ресурсами, який той вчинив під час отримання послуги, або після закінчення онлайн навчання;
- втрату конфіденційної інформації або її частини, якщо в цьому немає вини Виконавця.
6.3. Сукупна відповідальність Виконавця за будь-яким позовом або претензією обмежується лише сумою придбаної Замовником послуги.
6.3.1. В разі порушення Виконавцем термінів надання послуги, відповідальність Виконавця обмежується виключно продовженням термінів надання послуги або наданням послуги в нові терміни, узгоджені з Замовником, до повного виконання зобов'язань.
6.4. Замовник несе відповідальність за:
- використання третіми особами облікових даних, які використовуються для отримання доступу до Послуги;
- використання матеріалів, які розміщені на сайті ladies-investclub.com або які надаються в процесі надання Послуг, з метою їх подальшого перепродажу, розповсюдження або передачі третім особам;
- порушення умов використання послуг;
- порушення умов платежу;
- втручання в роботу сайту і доступних сервісів або спробу отримати до них доступ в обхід інструкцій Виконавця;
- за всі свої дії, які він вчиняє під час отримання послуги та\або після закінчення проходження онлайн навчання.
6.5. Виконавцю належать виключні права на об'єкти інтелектуальної власності, створені під час виконання Договору, передбачені законодавством України.
Об’єктами інтелектуальної власності для цілей цього Договору є, зокрема, але не виключно, веб-сайт Виконавця, інформаційні матеріали, розміщені на лендінгу Виконавця, в тому числі, тексти, інфографіки, презентації, зображення, аудіовізуальні твори тощо, робочі і рекламні матеріали, комерційні повідомлення, маркетингові дослідження у паперовій, електронній чи будь-якій іншій формі, програмне забезпечення, логотипи, графіки, звуки тощо, що використовуються або створені Виконавцем в процесі виконання умов Договору.
У випадку передачі Замовником інформаційних матеріалів навчальних продуктів: марафону “Сучасна торгова система 999” або міні відеокурсу “Фінансовий ринок у кишені” третім особам без письмової згоди Виконавця, так само як і виявлення Виконавцем фактів використання Замовником отриманих в процесі проходження онлайн навчання інформаційних матеріалів в комерційних цілях (в тому числі з метою ведення аналогічної діяльності), Замовник несе наступну відповідальність:
- Замовнику припиняється доступ до онлайн-платформи, де розміщені уроки обраного ним навчального продукту, а даний договір розривається Виконавцем в односторонньому порядку без повернення Замовнику вартості послуги;
- Замовник відшкодовує Виконавцеві всі прямі та непрямі збитки, заподіяні таким порушенням;
- Замовник несе відповідальність за порушення авторських і майнових прав Виконавця,
встановлену законодавством України.
6.6. У випадку виявлення Виконавцем фактів використання Замовником техніки, методики і інформаційних матеріалів Виконавця, які стали відомі Замовнику в процесі отримання послуг за даним Договором, з метою ведення аналогічної діяльності у сфері надання послуг, Замовник сплачує на користь Виконавця штраф у двадцятикратному розмірі від вартості придбаної Послуги за кожен випадок порушення.

7. СТРОК ДІЇ ДОГОВОРУ
7.1. Даний договір публічної оферти набирає чинності з моменту акцепту оферти та оплати послуг і діє до повного виконання сторонами своїх зобов'язань.

7.2. Доступ Замовнику до онлайн-платформи з уроками обраного ним навчального продукту надається на термін три місяці. У випадку, якщо Замовник не скористався послугами протягом цього терміну з особистих причин, термін дії доступу не продовжується.
7.3. Всі зміни і доповнення до цього договору мають юридичну силу лише в разі складання письмового додатку, завіреного підписами і печатками уповноважених представників Сторін.
7.4. Дана оферта може бути розірвана за згодою сторін до моменту надання Замовнику доступу до онлайн-платформи з розміщеними там уроками обраного ним навчального продукту.

8. ПОРЯДОК ВИРІШЕННЯ СПОРІВ
8.1. Всі спори, що виникають при виконанні цього Договору публічної оферти, вирішуються сторонами шляхом переговорів. У випадку, якщо спір не врегульований шляхом переговорів, він вирішується в судовому порядку відповідно до чинного законодавства України.

9. ПРИКІНЦЕВІ ПОЛОЖЕННЯ
9.1. Замовник підтверджує, що має всі права і повноваження, необхідні для укладення та виконання даного договору публічної оферти.
9.2. Замовник погоджується з тим, що він укладає договір публічної оферти добровільно, при цьому замовник підтверджує, що:
а) повністю ознайомився з умовами оферти,
б) повністю розуміє предмет Оферти,
в) повністю розуміє значення і наслідки своїх дій щодо укладення та виконання оферти.
9.3. За винятком своїх зобов'язань, прямо зазначених в тексті даної оферти, Виконавець не надає Замовнику ніяких інших прямих або непрямих гарантій по даному договору публічної оферти.
9.4. Вся надана у зв’язку з виконанням даного договору інформація є конфіденційною. Сторони зобов’язуються не розголошувати її третім особам і не використовувати в будь-яких цілях, не передбачених офертою.
9.5. Виконавець і Замовник звільняються від невиконання або неналежного виконання своїх обов’язків за даною Офертою, якщо таке невиконання або неналежне виконання є наслідком дії обставин непереборної сили (форс-мажору), які виникли після укладення Оферти, мають надзвичайний характер, і що виконавець і Замовник не могли ані передбачити, ані подолати загальноприйнятими засобами.
До таких обставин належать: повені, пожежа, землетрус, і інші природні явища, а також страйки, акти або дії компетентних органів, органів державної влади та будь-які інші подібні обставини, які знаходяться поза контролем Сторін.
Сторони зазначають і погоджуються з тим, що укладають даний договір публічної оферти під час війни та проведення військових дій в Україні, і на майбутнє виключають вказану обставину, як форс-мажорну.
9.6. Якщо обставини форс-мажору тривають більше 3-х місяців, кожна зі Сторін має право ініціювати розірвання даного договору публічної оферти.
9.7. Дана оферта, її укладання та виконання регулюється відповідно до чинного законодавства України. Всі питання, не врегульовані офертою або врегульовані не повністю, регулюються відповідно до матеріального права України. У разі розбіжностей між Замовником та Виконавцем щодо розуміння положень даної оферти, які не можуть бути вирішені шляхом переговорів Сторін, врегульовуються в порядку, передбаченому чинним законодавством України.
9.8. Оферта являє собою повну домовленість між Виконавцем і Замовником. Виконавець не приймає на себе жодних умов і зобов’язань щодо предмета оферти, за винятком зазначених у оферті, та за винятком випадків, коли такі умови або зобов’язання зафіксовані в письмовому вигляді і підписані у додатках Виконавцем і Замовником. У разі, якщо будь-які умови Додатків суперечать умовам оферти, положення даної оферти будуть переважати.
9.9. Приєднуючись до цього Договору, Замовник надає Виконавцеві право на збирання, обробку та зберігання своїх персональних даних відповідно до Політики конфіденційності Виконавця.
9.10. Якщо інше не передбачено цією офертою, застосовуються звичайні договірні умови, встановлені законодавством.

10. РЕКВІЗИТИ ВИКОНАВЦЯ
ФОП Збишко Ганна Ярославівна
IBAN: UA233220010000026005340062593
ІПН/ЄДРПОУ: 3623708069
БАНК: АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УНІВЕРСАЛ БАНК"
МФО: 322001
ЄДРПОУ Банку: 21133352